X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
نرگس محمدی به دزدی فیلمنامه اعتراف کرد!
میهن هاستینگ | ساخت وبلاگ تبلیغات در ثامن بلاگ

نرگس محمدی به دزدی فیلمنامه اعتراف کرد!

انتشار : 1396/5/25

خبر دزدی نرگس محمدی و دزدیدن نرگس محمدی را در مقاله دزدی جدید نرگس محمدی بخوانید

به گزارش گروه بازیگران نرگس محمدی بازیگری که با سریال ستایش در بین مردم به محبوبیت رسید صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی درباره یک دزدی به روز کرد . این بازیگر جوان کشورمان که به تازگی با علی اوجی ازدواج کرده است با انتشار اسناد این دزدی پرده از یک راز مهم در زندگی اش برداشت.نرگس محمدی

نرگس محمدی با انتشار این عکس نوشت:

دزدی نرگس محمدی

برای اولین بار دزدی کردم. دفتر لوح زرین بودم و ماشین نویس داشت قسمت هایی از فصل سوم ستایش را که آقای مطلبی نوشته بود رو تایپ می کرد مشتاق خواندنش بودم ، اما ظاهرا به سفارش نویسنده تا کامل نشده قرار است به هیچ کس نسخه ایی داده نشود دیگر چاره ایی برایم نگذاشته بودن ، تنها کاری که توانستم انجام دهم با گوشی از صفحه اول و دوم قسمت اول عکس گرفتم ... این دو صفحه حاصل دزدی من است که با شما عزیزانم شریک می شوم البته نه در دزدی در خواندن آن..

پ ن :خودمونی تر بگم نمی دونم چرا حتی وقتی همین دو صفحه رو خوندم اشک بی اختیار از چشمانم سرازیر شد.

پ ن :اگر به خاطر این سرقت توسط نویسنده کشته نشدم ستایش 3 بزودی ساخته خواهد شد.

نرگس محمدی پس از بازی در این فیلم حدود یک سال در تئاتر به فعالیت خود ادامه داد که در همین مدت موفق شد جایزه بهترین بازیگر زن را از جشنواره «ماه» حوزه هنری دریافت کند.

نرگس محمدی پس از تجربه ای که در تئاتر کسب کرد به سینما بازگشت و در فیلم هایی چون ریسمان باز، آناهیتا، سوپراستار و اخراجی های 2 بازی کرد. وی با بازی در فیلم سینمایی آناهیتا نشان داد که استعداد خوبی در این زمینه دارد و پخش سریال ستایش نیز زمینه شهرت وی را فراهم کرد.

منبع: صفحه اینستاگرام نرگس محمدی/ م.ن

نظرات
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :